زمینه فعالیت سایت برپایه عرضه فروش محتوا و فایل  دیجیتال و انواع محصولات مرتبط با آموزش های رایج نتورک مارکتینگ شامل: ترینینگ های تصویری, تجربیات صوتی , پک ها و برنامه های تخصصی ، کتاب های pdf ،کتاب های صوتی و جزوات آموزشی می باشد.

 

فروش محتوا و فایل بدین صورت می‌باشد که هر محصولی که فروخته شد، ۵۰% از مبلغ به طراح، ۲۰% به سیستم پرداخت آنلاین سایت , ۳۰% سهم فروش ، به بازاریابی محصول توسط بازاریابان سایت  تعلق می‌گیرد! (که اگر بدون بازاریابی محصولات به فروش برسد آن ۳۰% هم به فروشنده محصول تعلق میگیرد یعنی سهم شما ۸۰% میشود)

برای ارسال فایل ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید و بعد از تکمیل مشخصات خود از طریق منوی کاربری در بالای سایت سمت راست از طریق پنل کاربری شخصی خودتون میتوانید شروع به فروش محصولات خود نمایید.

زمینه فعالیت سایت برپایه عرضه فروش محتوا و فایل  دیجیتال و انواع محصولات مرتبط با آموزش های رایج نتورک مارکتینگ

فرمول محاسبه برای فروشنگان:

به عنوان مثال

قیمت فایل ۱۰ هزار تومان میباشد

سهم بازاریاب ۳۰%=۳۰۰۰ تومان

سهم سایت:۲۰%=۲۰۰۰ تومان

سهم شما:۵۰%= ۵۰۰۰ تومات

بدون بازاریاب سهم شما: ۸۰% میشود

  • نکته ۱: در قیمت گذاری و تعیین پورسانت دقت نمایید.البته بعد از ارسال فایل هم قابل ویرایش میباشد
  • نکته ۲:برای فروش بیشتر محصولاتتون در سامانه ما  حتما این مطلب را بخوانید.
  • نکته ۳: برای اینکه فایل شما توسط بازاریابان بیشتری تبلیغ شود و در نتیجه تعداد فروش فایل شما افزایش یابد، می­ توانید درصد پورسانت بیشتری انتخاب نمایید. حداقل پورسانت فایلها، ۳۰ درصد می باشد.

تسویه حساب
شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، درآمد حاصل از فروش فایل های خود را درخواست نمایید. در اسرع وقت درآمد شما به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می گردد. جهت ثبت درخواست لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل ۵۰۰۰۰ تومان باشد.

قانون ۱:تسویه حساب ها شامل کسر ۵۰۰ تومان کارمز میباشد

  • تبصره:اگر تسویه حساب شما بیشتر از ۲۴ ساعت طول بکشد ۵۰۰ تومان کارمز به علت تاخیر در واریز کسر نمیشود.

 

شرایط و قوانین کامل فروش را از اینجا مطالعه بفرمایید(حتما مطالعه کنید)