با سیستم  کسب درآمد این سامانه، یک عمر از فروش و درآمد خودکار لذت ببرید ، مهمترین دغدغه فروشندگان یک کالا یا محصول، چگونگی نمایش کالا یا محصول به مشتریان و جذب مشتری است.

گروه پی دی اف چی به منظور کارآفرینی و حمایت از کسب و کارهای نوپا و خانگی این امکان را فراهم ساخته است تا هزاران مشتری بالقوه مرتبط با محصولات عرضه شده توسط شما، این محصولات را مشاهده و با خرید محصولات شما، به یکی از مشتریان بالفعل شما تبدیل شوند.

گروه پی دی اف چی برای بیشتر تر شدن حجم فروش و ساده تر شدن سیستم پشتیبانی محصول، کلیه هزینه های دامنه، هاست اصلی سایت، هاست دانلود، تعمیر، طراحی و نگهداری سایت، تبلیغات در مکان های مختلف اینترنت را برعهده می‌گیرد و ضمن معرفی و نمایش محصول شما از روش‌های متعددی همچون نمایش در سایت مارکت، ارسال ایمیل، ارسال پیام کوتاه و … به شما این اطمینان را می‌دهد تا در محیطی کاملا امن و با رابط کاربری بسیار ساده، با خریداران محصولاتتان در ارتباط بوده و بر روند فروش و میزان درآمد کسب شده از فروش نظارت داشته باشید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال  عضو شوید، درخواست تبدیل به فروشنده را برای ما ارسال کنید و در پایان با عرضه محصولات خود، عملیات فروش را به ما بسپارید. و سامانه محصول شما را به کاربران نشان داده، فرایند خرید را پشتیبانی کرده و پس از هر خرید موفق توسط مشتری، مبلغ مربوطه را به حساب شما واریز می‌کند.

 و یا اینکه اگر صاحب سایت و یا کانال در فضای مجازی هستید می توانید با عضویت در گروه بازاریابی و استفاده از پنل درآمدزایی آن فایلهای اعضای دیگر را به فروش رسانده و ۳۰ درصد پورسانت بگیرید.