سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند

مهم:سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی یک سایت چند فروشندگی میباشد، چندین  فروشنده در این سایت در حال فعالیت میباشند، به صورتی که فایل های خود را برای فروش قرار میدهند، فروشنده ای که فایلی از یک ناشر کپی کمد در صورت شناسایی یا گزارش صاحب فایل اصلی مارکت ام ال ام حق این را دارد که پروفایل ایشان را حذف و تمام مبالغ فروش محصولات مذکور را طلب کند،

مارکت ام ال ام در حد امکان فایل ها را در گوگل سرچ و مورد ارزیابی برای کپی نشدن از ناشران محترم قرار میدهد، اگر فایلی از یک ناشر ناراضی در سایت مورد فروش توسط یک فروشنده قرار بگیرید ناشر به هیچ عنوان حق شکایت از سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی را ندارد زیرا  سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی وظیفه خود را برای ارزیابی محصول انجام داده و قطعا این فایل پیدا نشده.

در این صورت ناشر اصلی فایل به علت حق کپی رایت خود حق آن را دارد محترمانه در خواست حذف فایل خود را کنید،

اگر ناشر توهین کند سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی حق شکایت از ناشر را دارد زیرا مارکت ام ال ام در این خصوص کاملا بی خبر بوده.

“شرایط و قوانین سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی

اطلاعاتی درباره ما”

“بزرگترین و جامع ترین سایت آموزشی و فروش فایلها و محصولانت دیجیتال در اکثر زمینه ها ”

اسم رسمی این فروشگاه“ سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی” میباشد.

هدف از تاسیس این سایت ارائه فایلها و محصولات  دیجیتال علمی، آمورشی، هنری و …  میباشد.

خوبی که سایت ما  دارد این است که شما میتوانید اطلاعات ارزشمند خود را در آن به فروش بگذارید و کسب درآمد کنید برای اطلاعات بیشتر گزینه فروشنده شوید را در بالای صفحه بزنید

قوانین مربوط به راه اندازی فروشگاه”

 • استفاده از نام های غیرمجاز برای آدرس و عنوان فروشگاه ممنوع است
 • هرگونه تبلیغات (پاپ آپ،بنری،ایفریم،لینک های تبلیغاتی)ممنوع است
 • سایت مارکت اِم اِل اِم هیچ گونه مسئولیتی در برابر محتوای فایل های بارگذاری شده ندارد و مسئولیت آن برعهده ی خود فرد است.
 • زمانی محصولات فروشنده در شبکه های اجتماعی مارکت ام ال ام بازاریابی میشود که فروشنده دارای تیک آبی باشد

قوانین مربوط به ارسال فایل“

 • هرگونه فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد ممنوع است
  هر گونه فایلی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند ممنوع است
 • هر گونه فایلی که محتویات آن بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع است
 • هر گونه فایلی که دارای کپی رایت بوده و حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است ممنوع است
 • هر گونه فایلی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی است ممنوع است
 • فایل هایی که از نظر کیفیت محتوا ارزش بالایی برای کاربران ندارند ممنوع است
 • هر گونه فایلی که مغایر با شئونات اخلاقی و ملی باشد ممنوع است
 • هر گونه فایلی که به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد ممنوع است
 • فایل هایی که تنها از عناوین انگلیسی برای عنوان فایل استفاده می کنند ممنوع است
 • فایل هایی که به صورت رایگان در دیگر سایت ها عرضه میشود ممنوع است
 • فایل هایی که دارای پسورد می باشند ممنوع است
 • هرگونه فایلی که حاوی مطالب توهین آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت های قومی و مذهبی باشد
 • ممنوع است
 • هرگونه فایلی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود ممنوع است
 • هرگونه فایلی که ناقص یا خراب باشددر عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد ممنوع است

 • هرگونه فایل پروپزال و پروژه ی دانشجویی و دانش آموزی غیر مجاز میباشد و تایید نمیشود

 

قوانین و مقررات مربوط به قیمت فایل های ارسالی”

 • قیمت گذاری متناسب با ارزش فایل باشد.
 • حداقل قیمت فایل هزار تومان باشد
 • در قیمت های کاذب شکایت خریدار متوجه فروشنده می باشد
 • فایل های کم ارزش نباید قیمت های کاذب(بالا) داشته باشد.

تعهدات فروشنده و خریدار“

سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی یک سایت چندفروشندگی بوده، فروشنده هرمحصول در صفحه توضیحات آن محصول کاملا قابل رویت میباشد.

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ثبت نام کننده و ارسال کننده فرم سفارش خرید

۱ – سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

۲ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

۳ – فروشنده موظف است فایلی سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار در آپلودر قرار دهد. در صورت ارسال فایل با دی وی دی با استفاده از شبکه پستی کشور، سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی مسئولیتی در قبال آسیب دیدن دی وی دی به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

۴ – فروشنده موظف است در صورت خرید پستی فایل ها پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

۵ – فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

۶ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

۷ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

۸ – خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

۹ – خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

۱۰ – در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط سایت  سامانه  (به وسیله پست) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

۱۱ – به دلیل حساسیت سامانه  روی پشتیبانی پس از فروش، اگر فروشنده به موقع نسبت به پشتیبانی محصولاتش اقدام نکند. ابتدا  سامانه  این حق را دارد مبلغ محصول را کامل از حساب فروشنده کسر و خودش پشتیبانی را به عهده بگیرد در صورت تکرار عم پشتیبانی محصول فروشنده خاطی معلق میشود دوباره تکرار شود تسویه حساب این فروشنده انجام نمیگیرد تا زمان رفع مسئولیت، برای بار سوم اگر باز هم رفع مسئولیت آن فرشنده انجام نشد محصول وی حذف و جمع مبالغ فروش آن محصول از حساب فروشنده کسر میشود،در نهایت بخاطر عدم پشتیبانی این فروشنده و عدم مسئولیت ،پنل کاربری این فروشنده از روی سایت حذف میشود و دیگر به عنوان فروشنده تایید نخواهد شد.

۱۲ – فایل های خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.(زیرا فایل ها کاملا قابل کپی برداری هستن و نویسنده یا ناشر آن ما نیستیم

۱۳- فایل هایی که نویسنده و ناشرش خود ما هستیم شامل ضمانت ۱۰۰% بازگشت وجه میباشد،مشتری تا ۳ روز بعد از خرید فرصت دارد نارضایتی خود را اعلام کند.

۱۴.حذف اکانت برای فروشندگان: شما میتوانید برای حذف اکانت کاربری خود تیکت ارسال بفرمایید، اما در نظر داشته باشید محصولات شما قابل حذف نمیباشد زیرا سایت از سوی گوگل نمره منفی میگیرد.

قوانین مربوط به پشتیبانی فروشنده ها برای محصولات خود

 1. در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به تیکت ها، به روزرسانی محصول، رفع مشکلاتی همچون پخش نشدن، دانلود  و ….) با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش محصول از حساب فروشنده کسر می شود.
 2. سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت در سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی راه اندازی شده است و پیش از اجرای درخواست های واریز وجه فروشندگان، تیکت های ایشان و کیفیت پاسخ دهی به خریداران مورد ارزیابی قرار می گیرد، چنانچه فروشنده ای تیکت های باز داشته باشد یا تیکت های پاسخ داده شده و بسته شده از پاسخ مناسبی برخوردار نبوده و نتوانسته باشند رضایت خریداران را کسب کنند، درخواست وجه های ایشان در وضعیت معلق باقی خواهد ماند.
 3. پاسخگویی به خریداران در سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی الزامی بوده و فروشندگان نمی توانند با استناد به پشتیبانی در سرویس های شخصی خود، تیکت های ارسالی در مسامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی را بی پاسخ رها کنند. همچنین فروشندگان حق ندارند پاسخگویی به تیکت های دریافتی را منوط به ثبت مجدد درخواست در سیستم های پشتیبانی مستقل و خارج از سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی نمایند و هرگونه انتقال خریداران به سایت هایی خارج از مارکت ام ال ام جهت دریافت خدمات پشتیبانی و … نیز ممنوع است.
 4. اگر تیکتی بیش از ۲۴ ساعت بی پاسخ بماند بلافاصله مبلغ محصول مربوطه از فروشنده کسر و پشتیبانی را سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی برعهده میگیرد. (فروشنده میتواند برای راه اندازی کار مشتری در تیکت از پشتیبانی مارکت ام ال ام هم استفاده کند)
 5. در صورت تکرار به بی مسئولیتی نسبت به خریداران، سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی این حق را دارد تمام دسترسی ها و اکانت فروشنده فعلی را کامل حذف و به فروشنده دیگری که پشتیبانی قوی دارد انتقال دهد، همچنین فروشنده قبلی در این شرایط به دلیل بی تفاوتی نسبت به پشتیبانی و محصولات عرضه شده، حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

قوانین مربوط به تسویه حساب

 1. هیچ کاربر عادی قادر به تسویه حساب نمیباشد. تنها فروشندگان، بازاریابان و کارمندان سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی
 2. مبلغ تسویه حساب نباید از شارژ دستی خودتان باشد.
 3. فروشنده تا زمانی که یک تیکت حل نشده و باز دارد تسویه حساب او انجام نخواهد شد. زیرا در پنل کاربری کاملا مشخص است که تیکتی حل نشده باقی مانده، در این خصوص فروشنده موظف است هر روز صفحه تیکتینگ را بررسی کند شاید اطلاع رسانی سایت ۱% با مشکل مواجه باشد، فروشنده باید نسبت به مشتریان خود متعهد باشد زیرا این تعهد از سوی مشتری تعهد سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال پی دی اف چی حساب میشود.
 4. واریز وجه بعد از درخواست معمولا سریع انجام میشود، اما زمان معمولی ۷۲ ساعت میباشد، لذا تا زمان واریز وجه لازم به پیگیری از طریق تیکت و … نیست، بعد از درخواست فروشنده، فرم واریز وجه به دست واحد مالی می رسد.